Srpen 2016

Že by se snad někdo uráčil vrátit?

15. srpna 2016 v 16:28 | v. |  Zápisky
No, já jen že má blog dneska první narozeniny. Vzpomněla jsem si na to vlastně naprostou náhodou, a je to taky celkem vtipné, že jsem si na tohle místečko už pěkně dlouho nevzpomněla a najednou bum - není to dneska už rok? Žeby znamení?

Víte, já si prostě potřebovala odpočinout. Je to víc jak půl roku, co jsem se ani neozvala, stále si říkala, vždyť já budu psát, zítra něco napíšu...atakdále. Jenomže, a to mi všichni blogeři dají za pravdu, když se do psaní nutíte, a chcete za každou cenu něco vyplodit, nejde to. Já jsem prostě nedokázala napsat jedinou smysluplnou větu, a tak jsem to vzdala s tím, že to snad příjde samo. A asi přišlo, těžko říct. Píšu především pro sebe, tím jsem se omlouvala především. Prostě se vrátím, až se na to budu cítit.

Blog mi chyběl, moc moc mi chyběl a ani nevíte, jaká radost smíchaná s dojetím mě zalila, když jssm zase po tolika měsících otevřela tu svoji důvěrně známou stránku, kde znám každičké písmenko, každičkou větu i komentář. Můj internetový domov.

Nebude snadné to tu znovu oživit, já vím já vím. Možná že už to tady zůstane jako můj 'soukromý' deníček, kde jediné nové návštěvy budou ty ode mě, jak si budu pročítat staré články, nebo se někdo z vás objeví, uvidíme. A taky uvidíme, jestli se sem po tomhle článku ještě vrátím. Abych byla upřímná, moc si přeju zase sem psát a ono je to jen a jen na mě, jestli to tak udělám - ale poslední dobou jsem prošla tolika událostmi, tolika změnami a ta stará Viola, jakou znáte z blogu, už si vyměnila své místo s někým jiným. Na druhou stranu, jedno se nezměnilo - Viola nemá ráda změny, a proto si rozhodně nechce zakládat nový blog. A tak jestli chce udělat comeback zpátky do blogové sféry, tak jen a jedině tady.

Takže se možná ještě vrátím, ráda bych...
|Blog open: 15.8.2015|