Moje cesta k lepším blogovým zítřkům

3. listopadu 2015 v 15:33 | Viola |  Blog
❀Tak už tu máme třetí listopadový den. Změnu měsíce jsem prakticky nepostřehla, protože proběhla ve dny, kdy jsme neměli školu, tudíž mě něco jako aktuální datum dvakrát moc nezajímalo. Nepostřehla jsem to. Ale už je to tak. Další měsíc, a čas se rychle sune vpřed. Rychleji, než je mi milo, přesto nedokážu říct, jestli z toho mám radost, nebo spíš ne.

Ti vnímavější z vás se asi po přečtení předchozích řádků ptají, jak to, že to píšu sem, do rubika o blogu, když by to mělo patřit spíš do deníčku, nebo do něčeho podobného. No, ano, mělo. Jenomže za to může jen a jen moje okecávací schopnost a právě z tohoto důvodu celý článek začal jinak, než by v tomto případě začínat měl. Ale zase - tohle je můj první článek za listopad, můj nejoblíbenější měsíc, a já jsem to prostě napsat musela. V dalším článku, ne který momentálně nemám žádný speciální nápad, už by to vyznělo blbě.

Sama nevím, proč tenhle článek, nebo spíš informaci, píšu. Stačilo by, kdybych si to zapsala někam pro sebe a blogový vesmír tím vůbec nezatěžovala - ale já mám pocit, že když to napíšu sem, nějak si to utvrdím, bude to pro mě mít větší význam a taky na to jen tak nezapomenu a neztratím to.

K věci. Jak už by název mohl napovídat, chci to tu trochu poupravit, vlastně jaksi zrekonstruovat celou svoji blogovou existenci. Ne, nechci se stěhovat jinam, to vůbec - mám tenhle svůj blog ráda, a hodlám tu vydržet pokud možno co nejdéle - jenom to tu chci trochu poupravit.
Už jsem trochu změnila vzhled (no, změnit je silné slovo. Jenom jsem na pozadí dala obrázek, který byl v záhlaví, a to jsem smazala). Kvůli tomuto kroku, který jsem ale chtěla udělat už delší dobu, jsem musela ze vzhledu vyšachovat sboji milovanou černou, ale co se dá dělat. Ten vzhled mi takhle vyhovuje víc, než předtím.
Další na řadě je menu, přijde mi dost nepřehledné a poházené. Na jednu stranu se mi to líbí, ale na tu druhou - to důležité se dá zkrátka snadno přehlédnout a ty obrázky bych taky mohla nějak předělat.

Jinak v nejbližší době se vzhledem nic v plánu nemám. Ráda bych proto přešla k dalšímu bodu, asi nejdůležitějšímu. Články.
Asi jste si všimli, že to s mými články v poslední době nestojí za moc. Vím to, i já si toho všímám, a ráda bych tu zveřejňovala věci, kvůli kterým vy se sem lidi vraceli. Takže proto, že jsem během října přidala v podstatě jenom deníčky, chci je omezit. Tím nemyslím, že je vyřadím - přece jen, bez psaní deníčku a pocitů bych byla ještě víc v háji než jsem. Ale vylívání srdíčka nikdy nebyl hlavní záměr tohoto blogu, to jenom já jsem na tom byla ten poslední měsíc s nervama dost špatně a na nic jiného jsem se prostě nezmohla. Deníčky proto budou, jenom ne tak často, zato budou delší, abych v nich shrnula všechno podstatné. Neříkám, že to bude od teď moje pravidlo - když budu mít náladu napsat deset vět a tečka, udělám to.
Mám v plánu začít opravdu psát, a vecpat sem čtivejší věci, než je moje vnitřní dění. Možná že to trochu omezí aktivitu mého přidávání, protože na psaní něčeho vážnějšího jsem celkem levá - věcně mívám pocit, že to co jsem napsala je špatné a hloupé. Proto.

Každopádně, rozhodla jsem se přidávat sem víc svých literárních, básnických ale i malířských pokusů, taky více názorů, které budou putovat do rubriky Words. Do budoucna mám v plánu i rubriku o nadpřirozenu a věcem tomu blízkým, protože mě to opravdu zajímá, a o spoustu věcí bych se s vámi ráda podělila.

Takže, podtrženo sečteno, tohle je všechno, co jsem vám chtěla sdělit, a tak trochu i sama sobě. Vážně doufám, že se mi podaří tohle všechno splnit, ráda bych udělala ze svého blogu nějaké útulnější místečko. Svoje pesimistické nálady a časté sklony k depresím sice nijak zmírnit nemůžu, natož se jich úplně zbavit, ale i přesto se pokusím.

Zatím se mějte pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|