Prostě fotky.

24. října 2015 v 13:28 | Viola. |  Photos
Nevadí, jestli vás to třeba nezajímá, tak jako tak sem hodím pár fotek, jak už jsem zmiňovala ve čtvrtek. Je docela problém, že moje anonymita a strach z poznání mými známými mi zabraňují dát sem úplně všechno, co bych sem dát chtěla - tedy sama sebe, fotky kde se náhodou mihli někteří z těch mých známých, nebo i místa z té naší díry. Třeba fotky z školy.
Přesto jsem ale našla docela dost fotek, co by se dali použít. A protože jsem si zvykla pořád něco fotit (samé blbosti a ještě ke všemu na shitmobil, eh), není tohle poslední článek, ve kterém vám budu ukazovat momentky z mého života (moc z mého života tam přímo není, ale nvrmd).

začalo mě docela bavit kreslit v tomhle stylu, teda hlavně s použítím kružítka a pravítka. nevím, jestli se tomu pak už dá říkat kreslení, ale, no, nevadí. to co vidíte, to jsou úplně první pokusy, takže výsledek
není nijak moc valný, ale od chvíle, kdy jsem tohle fotila jsem stihla nakreslit, nebo spíš narýsovat, abych byla přesnější, další mraky podobných věcí, a už to začíná nějak vypadat.

když jsem byla u eL, vyřezaly jsme si dýni, protože máme obě rády halloween, a bohužel se nejspíš do prosince neuvidíme.

nato, že o Vánocích už to bude rok, co je Wreck this journal v mém držení, nic moc jsem tam neudělala. mám hotovývh asi jenom sedm úkolů, a další tři rozdělané. ale rozhodla jsem se, že dokonce roku deník dokončím. sama jsem na to zvědavá.

jeden z úkolů ve wreck this journal, který není úplně dokončený. teda, to co je psané dole, to jsem splnila, ale nechtěla jsem tu stránku nechat prázdnou. a protože se mi hrozně líbí balet...

jestli je tohle hotové, nebo tam mám ještě něco dodělat, to nevím, ale nejspíš to už nechám takhle. nojo, rebel, prostě si musim udělat všechno po svým.

už budu mít skoro dočtený labyrint. ze začátku jsem si nebyla moc jistá, jestli mě bude bavit, přitom knihy tohohle typu mám ráda, ale po pár stránkách mě to chytilo, a už nepustilo. většinou si filmy pouštím až dlouho potom, co dočtu knížku, ale tady je to vyjímka. na film se těším hlavně kvůli mé oblíbené herečce Kaye Scodelario.

ten pocit, když se koukáte s malou sestřenicí na elma, a ve videu od té růžové je jako ukazatel času tohle...

jedna fotka z prázdnin, která se mi líbí hlavně kvůli tomu slunku. bylo to focené někde v Jeseníkách, bohužel už si nevybavím jméno toho města, ale bylo to tam opravdu nádherné.

tahle fotka je zase focená po cestě vlakem, kdy jsme jely s Pampeliškou do Brna. Bylo to někdy koncem května, a nám se podařilo nechat si ujet dva vlaky zpátky, jednou protože jsme zapomněly na čas, a po druhé jsme se zamotaly v Myší díře. Nakonec pro nás museli přijet její rodiče, protože když jsme se konečně dostaly na hlavní v čas, zjistily jsme, že jsme si vlastně koupily jen jízdenky tam, a po složení zbylých peněz jsme měly jen na jeden lístek. naše poslední peníze ležely někde v pokladně v kfc, a Pampeliška navrhovala, aby jsme hledaly nějaké drobné na chodníku. Našly jsme ale jen pět korun a prstýnek id vietnamců.

poslední fotka je focena neznámého času na neznámém místě, každopádně, jela jsem autem a ten strom se mi tam hrozně líbí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|