Novej článek..

28. září 2015 v 21:01 | Viola |  Zápisky
Včerejšek jsem dost zabila. Ostatně, jako skoro každý jiný den. Jenom jsem ležela, dívala se na filmy co jsem už stokrát viděla a cpala se víc než normálně. (Kdybych tak aspoň příbírala. Štve mě, jak si ti kreténi myslí, že nežeru. Já žeru až moc, jenom mám až moc "dobrý" spalování. A zase tak hubená nejsem. To si zas jen někteří myslí, kdovíjak nejsou vtipní). Večer jsem si s OsobouA, se kterou jsem naposledy mluvila nakonci školního roku (protože je teď na intru), a které jsem se možná trochu líbila, vyměnila pár zpráv prakticky o ničem.
Moje celodenní válení mělo za následek, že jsem nebyla unavená a tudíž jsem se tak od desíti, kdy jsem usoudila že si půjdu lehnout, do půl jedné ráno převalovala a přemýšlela nad tím, jak bych ráda usnula.
Nikdy nevydržím spát třeba do deseti ráno, vždycky se vzbudím brzo. Možná je to zvyk z týdnu, kdy vstávám do školy. Proto jsem taky přes den tak moc unavená. Nedělá mi problém spát přes den, v noci je to horší.
...

Zítra je úterý. Konečně. Bude to znít asi hodně, hodně divně, když řeknu že už se na něj těším. Nijak moc velkou radost jsem neměla už z toho, že je dneska státní svátek. Nejspíš se dostávám do té méně častější fáze své nálady, a to do té, kdy potřebuju být s lidmi. A to s takovými, na kterých mi záleží, a kteří mě mají rádi. A já vím, že ve škole jich pár takových je.
...

Nesnáším, když mi lidi nerozumí. Snažím se jim vysvětlit, jak to se mnou je, a oni to stejně pochopí jinak, než to myslím. Proto jim už neříkám skoro nic. Aspoň tak předcházím těm trapným situacím, kdy si o mě musí stoprocentně myslet, že jsem psychicky labilní.
...


Potřebovala bych teď spoustu věcí
Inspiraci
Múzu
Nápady
Chuť
Čas
Nový hadry (jenomže jak jsem říkala v sobotu. Vždycky sezaseknu v knihkupectví a na hadry už nedojde)
Prachy Štěstí
Klid
Aby na mě konečně přestali mluvit z vedlejšího pokoje

A momentálně se snažím ignorovat křeče v břiše (všichni víme)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|