Music of my heart I

2. září 2015 v 17:18 | Viola |  HudbaDneska si jen tak ležím, poslouchám písničky a přemýšlím, a najednou mě napadne, že bych mohla k něčemu využít rubriku Music. Jasně, přidala jsem sem jednu písničku od Evanescence, ale popravdě se mi moc nechce přidávat ty písničky po jednom. Proto tu rozjedu takový, nevím jestli pravidelný, projekt, ve kterém vám vždycky představím 6 písniček, které momentálně poslouchám.
Takže, první šestku najdete v celém článku:)The Neighbourhood - Sweater Weather

The Neighbourhood jsem začala poslouchat teprve nedávno, ale zato je teď momentálně poslouchám asi nejvíc. Indie a Indie Rock miluju, a proto se divím, že jsem si k nim našla cestu až teď. No ale, zase lepší teď, než nikdy.
A taky se mi z nějakého nevysvětlitelného důvodu líbí vzhled jejich alba:
Ale teď už k písničce:

Avril Lavigne - I'm with you
Avril je jednou z mých nejoblíbenějších zpěvaček, mám ale nejradši hlavně její starší písničky. Ty novější mám taky ráda, samozřejmě, ale její první alba, Let go a Under my skin jsou prostě top. A Avril sem prostě nešlo nedat. A I'm with you byla navíc písnička, díky které jsem začala Avril poslouchat.
Milky Chance - Stolen Dance
S touhle písničkou to byla láska na první poslech, i když náš společný osud byl trochu na vlásku. Když jsem totiž slyšela tuhle písničku v rádiu, neměla jsem ani tušení, o co jde, a než jsem vyhrabala mobil, aby mi mohl můj věrný přítel Shazam pomoct, písnička skončila. Modlila jsem se, aby aspoň v rádiu řekli, jak se jmenuje, ale bohužel.
To jak mi potom refrém neustále zněl v hlavě mě dohánělo k šílenství. Až jednou jsem přepínala kanály a co nevidím na Óčku, na které v jednom kuse nadávám, protože tam jen málokdy zahrajou něco co chci slyšet, tahle písnička.
Nejspíš ji všichni znáte, ale i tak se s vámi o ni podělím.
Arctic Monkeys - Knee Socks
Momentálně moje nejposlouchanější písnička od Arctic Monkeys.

Hollywood Undead - We are
Při refrénu mi vždycky naskočí husí kůže, fakt nekecám. Hollywood Undead už taky poslouchám nějaký ten pátek, ale myslím, že nebýt We are, nikdy bych si je neoblíbila tak moc...Přísahám, že jestli budou mít koncert někde poblíž, nic mi nezabrání v tom, abych je viděla naživo.

Nirvana - Lithium
Od Nirvany je tahle písnička moje nejoblíbenější, a taky jsem touhle písničkou Nirvanu tak nějak začala vnímat. Heh, jsem snad jediná kdo znal tuhle dřív jak Smells like teen spirit?:D No, taťka si doma Nirvanu pouštěl hodně často, a Lithium mi v paměti tehdy prostě uvízla nejvíc. Pamatuju si, že když taťka pustil Nirvanu, čekala jsem až začne Lithium, a když začalo, neměl nikdo ani promluvit:D


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|