Maybe I'm just kid in love

15. září 2015 v 16:47 | Viola |  Zápisky
Hm, zase píšu další hloupý, čistě puberťácký článek. Ale ono se není moc čemu divit, když jsem hloupá puberťačka s hlavou plnou otázek a pochybností.

Už jsem si zvykla potkávat ho každý den, a každý den procházet jako by se nic nedělo. Každý den zachytávat jeho pohledy, které můžou znamenta cokoli, ale ve skutečnosti nejspíš neznamenají nic. Strašně mě to štve, štve mě jak to je, a jak s tím nemůžu dělat v podstatě nic. Oprava: vůbec nic.
Ještě v létě, kdy jsem ho dva měsíce nepotkávala, jsem si nepřipouštěla, že bych mohla něco cítit. Nebo spíš nechtěla. Moje mysl automaticky všechny takové myšlenky zamítala, a já tak vlastně celou dobu žila v představě, že je něco jinak, ale nic vážného to není. Ale když už jsem si uvědomila, že opravdu něco cítím, a to něco trvá už delší dobu, po kterou jsem si neustále nalhávala, že to nic není, měla jsem pocit, jako bych byla zavřená ve tmavém výtahu. A já bych nevěděla, jestli jedu nahoru nebo dolů, a ani kam vlastně jedu.
Dokonalé přirovnání, já vím. Jenomže přesně tak se celou tu dobu cítím. I se všemi těmi cuknutími, kdy se výtah najednou nečekaně zastaví, a vám projede takový zvláštní pocit žaludkem.

A já teď plavu v těch vodách naprostýho zmatku, který k Osobě cítím. Snažím se chovat se tak nějak normálně, když je poblíž. Tak, abych nevypadala jako naprostý zoufalec a vystrašené kuře, kterými někde ve skrytu duše jsem. Ono je sakra lehké chovat se tak nějak v pohodě doma, mezi spolužáky a hrát si na pohodovou holku, co je naprosto v klidu, ale před někým, jako je Osoba je to úplně něco jiného. A je to zatraceně těžké.

Takže jsem zase v těch samých zmatcích, v jakých jsem byla dřív, ale do kterých mě neuváděla jenom Osoba, ale i jistá OsobaA.
Když je teď ale OsobaA pryč, nemám klid, jak jsem si myslela, že mít budu. Kdepak. Akorát se po ní uvolnil prostor pro něco dalšího. A to mi přitom OsobaA pořád chybí.
Je toho zase nějak moc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|