Informace

8. září 2015 v 17:10 | Viola |  Blog
O blogu
•Blog byl založen 15.8.2015
•Název landofthefallen neá nic společného se stejnojmenným filmem, ani z ničím jiným z toho, co vám google po zadání názvu blogu vyplivne. Landofthefallen vzniklo naprosto náhodou, vlastně sama nevím jak, napadlo mě to když jsem hypnotizovala prázdné okénko na zadání názvu blogu.
•Blog není o ničem konkrétním, přidávám to, co mě zrovna napadne, nebo zaujme.
Jsem nerozhodná, a proto můj blog slouží k více věcem najednou - funguje jako můj deníček, píšu tu o svých oblíbených knížkách, hrách, filmech i hudbě, zveřejňuji svoji tvorbu nebo různé svoje názory a moudra. Občas mám chvíle, kdy píšu jen jedno z toho, jindy se zase snažím psát od každého trochu. V menu najdete vždycky seznam článků, které se chystám určitě napsat, neznamená to ale, že mezitím nezveřejním žádné jiné, nebo půjdou v tom pořadí, v jaké jsem je tu zapsala.

•Když otevřete odkaz na seznam blogů, (v aktuálních odkazech v menu) upozorňuji, že nejde o blogy spřátelené, ale pouze o blogy, které já rada navštěvuji. Pár z nich navštěvuje i mě, ale protože jsem na komentování dost líná, většina z nich o mé existenci ani netuší. Seznam se často doplňuje, a nezapomínejte, že i když na vaše komentáře třeba nijak nereaguju, čtu je všechny a také sleduji vaše blogy, ač třeba nejsou na seznamu, nebo je nijak nekomentuju. Nebojte se, že bych o vás nevěděla, vím o všem co se na mé stránce šustne muhahah.
Taky mám ze všech vašich komentářů opravdu radost, ať jsou jakékoli (i když upřímně, nikdy jsem se s přímou kritikou nesetkala. A ne, nebyla to výzva aby jste s tím právě začali.) Jsem ráda, že si najdete čas něco z mých výplodů přečíst a ještě nějak okomentovat.

•V menu máte odkaz na můj ásk, we♥it, nově mám i karaoketexty. Email je pro změnu o kousek níže tady v informacích, tohle jsou všechny sociální sítě, kde mě lze najít. Ano, našli byste mě i jinde, ale to už jsou všechno stránky o kterých ví moji známí, proto vám je nedám. Navíc, myslím že tyhle tři stránky bohatě postačí na spojení se se mnou. Pokud byste si chtěli pokecat, pište na email, i když na něj moc nechodím, vaši zprávu při pravidelných prohlídkách každopádně najdu a na 99,9% vám na ni i odpovím. To mi spíš napište na to karaoke, tam vám odpovím pravděpodobněji, pokud se tedy najde někdo, kdo to má.
Na we heart it můžete sledovat můj zvrácený vkus a na asku - no, na asku se mě ptejte na cokoli, co vás napadne.:--)


O Admince
Jméno: Viola
Věk: 15
Proč si píše blog: Protože jí psaní odjakživa pomáhá při třídění jejích pocitů, a taky protože se snaží skrz blog snaží najít sama sebe. Zveřejňováním svých hlodů a myšlenek se jí to sice nepovede, ale to Viola ještě neví.

•Viola je taky trochu podivín a blázen, co má oblibu v propracovaných pc hrách, převážně střílečkách. Její srdcovka je však Life is Strange. Krom toho ale z celého srdce miluje hudbu, umění, poezii, staré předměty, plyšáky, cukrovou vatu, chameleony, housle a zelený čaj, zajímá se však i o vědu, kterou má opravdu ráda jednou by se jí chtěla věnovat, záhady a paranormal. Neuvěřitelně ji fascinuje vesmír, mimozemský život a všechno okolo toho. A taky ze všeho nejradši fotí oblohu.
Je spíše introvert než extrovert, uzavřený sám do sebe a naprosto nedůvěřivý ke svému okolí.
Jo, a taky o sobě ráda mluví ve třetí osobě.

Přezdívky
V článcích mluvím hlavně o sobě, ale v některých se objevují přezdívky, pod kterými se skrývají osoby, které jsou pro ten článek nějakým způsobem důležité.
Takže, zatí jsem se tu zmiňovala jen o Pampelišce - moje kamarádka, E. - moje nová kamarádka, ve které jsem našla někoho, komu můžu říct všechno, eL - moje hodně blízká kamarádka, Osoba - osoba kolem které se momentálně točí polovina mých myšlenek, a myslím že jsem mluvila i o své mladší sestře Uzlince (opravdu jí tak doma říkáme - podle Pelíšků, pokud se nepletu:)) Dýně a Král idiotů jsou moji spolužáci, Mrcha Vosa jsou krávy a M. je úžasná holka.
Jinak, pokud bych mluvila o někom dalším, připíšu to sem, ale vysvětlím to i v tom článku:)

Kam se obrátit?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|