Hra, u které jsem opravdu málem prohodila mobil oknem

28. září 2015 v 18:53 | Viola |  Herní koutek
Tenhle článek nejspíš bude na můj blog trochu netradiční, ale čert to vem, naučila jsem se ho brát jako svoji vylívárnu mozku, a teď si ho opravdu potřebuju vylít.
Před pár minutama mohl můj mobil trefit někoho na ulici do hlavy.
Snad nikdy se mi nestalo, že by mě dokázala nasrat naštvat hra. Nstalo se mi to ani u toho flappy birda, ale to bylo možná tím, že ten mi šel a běžně jsem dala skóre třeba sto. Jenomže mě nebavil, ovšem to je trochu jiný příběh. Tak teda, abych vyvedla z omylu všechny, co považují flappyho za zlo: flappy není zlo. Tohle je zlo.
Ta pitomá kostička se kterou musíte skákat přes ty jehly a kdovíco. Však víte co myslím. Přece nebudu jediná koho dokázala naštvat hra.
Geometry dash. Kluci u nás ve třídě ji hrajou pořád, a tak jsem to taky chtěla zkusit. Neměla jsem to dělat, ta hra mě připravila o dobrých pár hodin života (znáte to, když se rozčílíte, odečte se vám nějaký čas, nevím teď přesně kolik). A to jen proto, že jsem nedokázala to blbý letadlo s kostkou uvnitř, otočený vzhůru nohama, dostat na konec úrovně která byla opravdu hodně blízko. Ani nevím, kolik na to padlo pokusů (a hodin života), každopádně jsem to nedala. Musela jsem to vypnout, protože jinak bych o ten mobil zaručeně přišla, válel by se totiž na kusy dole na ulici. (I když novej by se mi hodil)Nebudu říkat, že to nebyl špatnej nápad, ta hra. Byla by i fajn. Kdyby mě nepřipravovala o hodiny života které jsem jednou mohla strávit v klidu a pohodě se svou rodinou skládající se z osmnácti koček a psa, u televize sledováním opakování Chcete být milionářem na Telce.
Kecám. Ta hra je sama o sobě docela dobrá, její vývojář určitě neplánoval, že bude (je trapný říkat to furt dokola. Však víte, to s těma hodinama)...
A ještě, kdyby vás to třeba nenapadlo - tohle nemělo fungovat jako recenze, názor nebo tak. Tohle mělo fungovat jako můj pocit z téhle hry. Který je myslím dost dobře poznat..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|