Den 4+5

9. září 2015 v 17:20 | Viola |  Challenge

Protože jsem zase dlouho nevydala nový den projektu, a protože kdybych na to nekašlala jako dopsud, mohla bych být už za půlkou, rozhodla jsem se přidat dneska dva dny v jednom.
A taky jsem to udělala proto, že ke čtyřce mě opět nic nenapadá, a ani k tomu nic nevymslím, jelikož nikoho, kdo by mě inspiroval natolik, abych o něm psala kreslila nebo kdovíco, nemám. Ono totiž takhle - já nemám žádnou konkrétní osobu. Tady na blogu píšu o pár lidech z mého okolí, takže by se dalo říct, že mě tak trochu inspirují - bez nich bych ty články nesmolila. Ale to není isnpirace v pravém slova smyslu.
Spíš by se dalo říct, že mě k psaní inspiruje okolí celkově - nejen lidi co znám, ale i ty, co neznám.
Takže to by bylo k čtvrtému dnu. Jo jasně, mohla jsem se víc rozepsat a tak, ale jelikož tu máme pětku, Vaše šance počíst si právě nastala....
A sice, mam vypsat pět míst, kam bych se ráda podívala.


1) Island
Je na seznamu míst, kam bych se chtěla rozhodně podívat, už od chvíle, kdy jsem tenhle ostrov zaregistrovala. Vlastně mě na samém začátku zaujalo jenom to jméno, aniž bych měla sebemenší tušení o tom, jak to na Islandu vypadá. Postupem času se ale probojovalv
mezi moje hlavní cíle. Nemám k tomu žádný důvod - prostě bych se tam ráda jednou podívala.

2) Nový Zéland
Stejně jako Island, Nový Zéland mě přitahuje už dost dlouho. Ale je to krásná země. Anikdy nebudu stoprocentně spokojená, pokud se tam nepodívám.
3) USA+Kanada
No, tady by to potřebovalo opravdu dlouhý pobyt. Když už bych totiž měla tu možnost, a mohla bych do Ameriky zaletět, chtěla bych se alespoň na den dva podívat do každého ze států USA. A do Kanady, samozřejmě.

4) Anglie
V našem městě jsou dvě základky - ta naše, a ta druhá. A zrovna ta druhá, novější, větší a modernější jezdí každý rok na výměnný pobyt do Londýna.
Ne že bych na tu školu chodit chtěla, ale stačilo by, aby něco takového bývalo bylo u nás, a mohla jsem být v Londýně už dvakrát. Znám jen málo lidí, kteří by se do Anglie nechtěli podívat.
Nechci ale jenom do Londýna. Ráda bych navštívila Liverpool, anglický venkov a nebo místa, kde se natáčel Harry Potter. Zkrátka a jednoduše, když už bych jela do Anglie, tak na mnohem déle než na týden.

5) Tokio
I když by mi stačilo jenom Tokio, pokud bych se někdy vypravila do Japonska, chtěla bych si toho projet víc, než jen tohle obří město.
Ale tam bych se opravdu chtěla pořádně prohlédnout.
Pravda ale je, že nevím, jestli bych tam bez navigace, mapy a osobního průvodce dokázala někam dojít - možná to bude znít směšně, ale největší město, kde jsem kdy byla je Praha. A už tam jsem měla problém něco najít, a než jsem se tam dostala, musela jsem se asi třikrát ptát. Ale přesto bych chtěla Tokio navštívit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|