Wishlist/1

23. srpna 2015 v 20:26 | Viola |  wishlists-others
Napadlo mě, že bych mohla občas přidat něco jako Wishlist, zkrátka seznam pár věcí, které bych si chtěla v nejbližší době pořídit.
pro úplně první wishlist na tomhle blogu jsou to tyto:

~Nový baťoh
Školní rok nejspíš začnu s taškou, se kterou jsem ten minulý dokončila. Byla to taška koupená narychlo a není divu že se mi pi pár týdnech rozbily všechny zipy. Ale jen co to půjde, koupím si batoh. Představovala bych si něco takového, jako je na obrázku, ale obrázek je z we heart it, takže vůbec netuším, kde by se dal koupit.:D


~Džínová bunda
Přeji si ji už hodně dlouho, ale nikdy jsem žádnou neměla. No, jak nad tím přemýšlím, budu to muset napravit.


~Modrá jako safír, Kerstin Gier
Četla jsem k téhle knize předchozí díl a bylo to opravdu pohodové čtení. Zatím jsem na Modrá jako safír v žádném knihkupectví nenarazila, a tak se budu muset porozhlédnout na internetu. Pro ty, co tuhle sérii od německé spisovatelky Kerstin Gier neznají ji ve zkratce představím. V rodině šestnáctileté Gwendolyn se automaticky počítá s tím že gen, díky němuž může jeho majitel cestovat v čase, má Gwendolynina sestřenice Charlotte, která je taky na možné skoky v čase patřičně připravovaná. Navíc nadešel čas, aby se Charlotte poprvé přenesla v čase. Zmatek ale nastane ve chvíli, když se v čase namísto Charlotty přenese Gwendolyn.


~Zlodějka knih, Markus Zusak
Na tuhle knížku jsem narazila na nejednom blogu, a už samotný název knihy mě zaujal. A popis knihy, ve kterém mě upoutala především věta "Příběh je vyprávěn Smrtí", mě přesvědčil, že si musím knihu co nejdřív pořídit.


Tak, tohle by byl celý seznam:)
Shodneme se v něčem?
Píšete si taky někdy podobné seznamy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|