Poznejte mě! (Alespoň z části)

16. srpna 2015 v 19:07 | Viola |  Zápisky
Věk: 14
Co poslouchám: (styl hudby): Hard/Pop/Alternative Rock, Indie, Alternative Metal, Rock, Rap, a mám i pár punkových kapel, co si občas ráda poslechnu... jinak miluju když je skladba složená jenom z klavíru a houslí, nebo akustické kytary a zpěvu.
Oblíbená barva: Černá a vínová
Oblíbený film: Příběh Marie (viděla jsem to ještě v originále s českými titulky, a je to ten nejsmutnější film, co jsem kdy viděla), cokoli od Tima Burtona nebo něco v čem hraje Johnny Depp a taková blbost na konec - Fakjú pane učiteli:D
Oblíbené jídlo: Bramborový salát nebo krevety.
Jaké seriály sleduju: Skins, American Horror Story, Simpsonovi a dokonce se občas kouknu i na PLL, i když ty mě přestaly bavit stejně jako knížka po třetím díle.
1. Mám dvě zvířata - psa a mladší sestru.

2. Voní mi cigaretový kouř a líbí se mi, když lidi kouří v knížkách (Hledání Aljašky), ale sama pochopitelně nekouřím a ani se k tomu nechystám.

3. Miluju opuštěné budovy - hlavně to, že nevím, co se nich stalo a můžu si to jenom vymýšlet.

4. Nosím permanentně nalakované nehty - většinou černým lakem.

5. Můj styl oblečení by se dal označit jako Co dům dal, nebo spíš co Vaňkovka dala (:D), ale přesto nikdy nepřestanu zbožňovat grunge a gothic styl.

6. Neumím mluvit. Jsem schopná popsat několik papírů svýma myšlenkama, ale jak mám něco delšího říct živému člověku, motá se mi jazyk a komolím slova hůř než tříletý bratr mé kamarádky.

7. Trpím strašnými změnami nálad, až to opravdu není hezké - jednu chvíli bych byla neustále mezi lidmi, smála se a dělala blbosti, a jindy lidi nenávidím a utápím se ve svých (depresivních, většinou) myšlenkách.

8. Jsem cholerik.

9. Dokážu být taky dost nenávistnej člověk - doma mám dokonce seznam věcí, které nenávidím. Jen tak odhadem můžu říct že má kolem čtyřiceti položek. A to už je sakra dost.

10. Na druhou stranu jsem ale citlivka - hlavně u filmů, ale dokážu se složit i u knížek.

11. Jsem neskutečnej žrout. Ano, to je taky jeden z mých talentů číslo jedna - vyprázdnit ledničku během deseti minut.

12. I přes tenhle fakt se mi ale stále nedaří přibrat - vážím jen něco okolo padesáti kilo, a to je na mou výšku celkem málo. Ale jednu výhodu to přece jen má - můžu být jako kyselina (oblíbená věta mého taťky) a přitom nepřibrat.

13. Když už jsme u toho jídla; do každé své večeře se snažím nacpat rajče.

14. Často se nechávám unést představami a koncích světa a apokalypsách takového toho typu, že celý svět se dostane někam do bezpečí na jinou obyvatelnou planetu, jenom já a skupina dalších lidí nestihneme tu raketu a pokusíme se najít záložní...vím, jsem blázen. Nejste první kdo si to myslí.

15. Nenávidím zlomky. Totálně, je to hotové peklo. Na druhou stranu mi zase překvapivě jde chemie. (Tedy zatím)

16. Miluju takové ty arašídové křupky a malinový džus. Jo a taky liči.

17. Když jsem byla menší nedokázala jsem pochopit jak mohl Leonardo diCaprio hrát ve filmech, když umřel na Titanicu. Bože, vysvětlete mi jak jsem mohla být tak natvrdlá.

18. Poslední dny nedělám nic jiného než že poslouchám album Fallen od Evanescence. Podle toho taky název blogu. Ten ale taky souvisí s kapelou We are the fallen

19. Nesnáším, když někdo nedrží tajemství. A obzvlášť, pokud je moje. Jsem taky docela nedůvěřivá.

20. Miluju horory. A taky všechno nadpřirozené a paranormální. Takhle o tom sice mluvím, jako že je to v pohodě, ale ve skutečnosti bych si s tím nejspíš nechtěla nic zažít.

21. Můj oblíbený citát je "Chceš li pohnout světem, musíš nejdřív pohnout sám sebou." -Sokrates

22. Neumím být vtipná, ačkoli se o to sebevíc snažím.

23. Když už mám mluvící náladu, jen těžko dokážu někoho pustit ke slovu.

24. Neustále si všechno plánuju a pak se divím, když mi většina plánů nevyjde.

25. Pěstuju si doma takové ty malé kaktusy. Nejen proto, že je to jediná rostlina co mi vydrží ale protože mi přijdou hrozně roztomilé.

26. Jak jsem mluvila o těch mých změnách nálad - když mám zrovna tu lepší (viz 23) dokážu se smát každé kravině, klidně i tomu, když si vzpomenu na nějakou vtipnou událost co se stala už docela dávno. Nejhorší je, když se mi to stane v hodině - to se pak chechtam jak idiot a nikdo neví proč.

27, nedávno jsem si založila twitter, a vůbec se v něm nevyznám.

28. Nenávidím tady tuhle tu věc -> #, které se nadává hashtag. Nenávidím hashtagy, opravdu.

29. Myslím si o sobě kdovíjak jsem chytrá, ovšem pravda je taková že většinou vím naprostý prd.

30. Chcete mi udělat radost? Nechte mě několik hodin v knihkupectví! Dokážu tam vydržet hodiny a jen tak listovat knihami...jak málo mi stačí ke štěstí.

31. Nikdy jsem se nepovažovala za kdovíjak velkého sportovce - očividně to ale stačí k tomu, abych byla nejlepší ze školy v běhu a skoku do výšky. (A teď se opravdu nechci chlubit)

32. Komu se podařilo dočíst až sem, má ode mě obrovskou gratulaci a bonbón z Lidlu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|