Abeceda věcí, co mám ráda 0.2

29. srpna 2015 v 13:28 | Viola |  1000+1 věcí, co mám ráda


~E~ Evanescence
S éčkem jsem zpočátku docela bojovala, i když mě Evanescence napadla hned jako první. Moc se mi nechtělo přidávat další kapelu (jenom v první abecedě jsem se stihla zmínit o několika, i když nebyly v nadpisu), ale protože mě nic jiného nenapadlo (snad s výjimkou eidamu:D), tak jsem se nakonec rozhodla přidat ji sem.
Od Evanescence jsem sem na blog přidávala do rubriky Music jednu písničku, konkrétně Lithium, pokud jste ji tady zaregistrovali, mohli jste si už všimnout že mám tuhle kapelu se zpěvačkou Amy Lee ráda.
Poslouchám ji asi rok, ale za tu dobu se stala moji nejoblíbenější kapelou s ženskou zpěvačkou (aby jste pochopili, poslouchám převážně kapely kde zpívají muži:D).
I když Evanescenci třeba neposloucháte, určitě znáte písničku My immortal - pokud vám to jméno nic neříká, šup na Youtube, uvidíte, že znáte.
Styl, který Evanescence hraje, něco mezi rockem a metalem, mám hrozně ráda. Ale za co tuhle kapelu úplně nejvíc miluju, to jsou písničky, ve kterých je z velké části jenom klavír s doprovodem houslí.


~F~ Fotky/Focení
Ačkoli bych o sobě nikdy neřekla že umím fotit, a můj foťák taky není zrovna nejlepší (upřímně, někdy si vystačím jenom s tabletem:D) fotím poměrně často. Lidi, místa,věci...to co se mi líbí, co je pro mě důležité. A úplně nejvíc ze všeho miluju momentky - fotit je, ne se na nich vyskytnout. Zachytit nějaký okamžik a pak se k němu zase někdy vrátit a najednou se vám vybaví tolik věcí, které by jste možná už dávno zapomněli.
~G~ Glosy
Ano, správně vidíte, i s géčkem jsem měla problémy. Napadl mě Google, ale ten taky z části nenávidím (hlavně když nutně potřebuju pomoct se slohovkou do němčiny a překladač mi vyplivne tak debilní větu, že by ji ani moji, slušně řečeno, nejhloupější spolužáci, nenapsali. Holt, na Google se spoléhat nedá.)
Takže jsem zvolila po dlouhém přemýšlení a hloubání, co na G znám a jestli to mám ráda, až mi na mysl vyskočil blog Modré a Červené, u kterého jsme se včera se sestrou chechtali jak šílenci.
Prostě, ty dvě dokážou ty jinak hloupé příběhy tak dobře okomentovat, že nad tím až žasnu.

~H~ Hudba/Harry Potter
Neznám člověka, co by neměl rád hudbu. S mým hudebním stylem jste se už mohli jakž takž seznámit. Nedokážu si představit, že bych nemohla poslouchat hudbu, někdy na tom závisí moje nervy.


No, Harry Potter. Moje nejoblíbenější knižní série, která mě provázela celým mým dětstvím. První díl mi jako malé četla babička před spaním. Potom jsem ho četla znovu, už sama. Myslím, že to byla první kniha, kterou jsem přečetla opravdu celou, a tak rychle.
Dokonce i filmy, byť mě většinou nenadchnou ani z poloviny tolik jako knižní předloha, jsem si zamilovala. Když dávají některý díl v televizi, moje rodina se musí smířit s tím, že televize je pro ně ten večer nepřístupná. Buď Harry, a nebo nic :D.


~Ch~ Chemie / Chladné počasí
Znám tolik lidí, co na chemii nadávají, ale nechápu proč. Jasně je to těžký předmět, pokud ho hned na začátku nepochytíte (což mě se podařilo:D). Ale mě baví, je to jeden z mála předmětů, o kterém to můžu říct. A teď nechci, aby to znělo nějak vychloubačně, nebo tak, ale z chemie jsem celou osmičku měla dobré známky a šla mi, a doufám že se mě to v devítce bude držet. Jednou bych se chtěla chemii dál věnovat, a plánuju jít i na školu zaměřenou právě na ni.

Chladné počasí - přesně pro mě. Proto miluju podzim, a zimu vlastně taky. Možná to bude znít divně, ale já jsem léto nikdy nijak moc ráda neměla - a to letošní kvůli tomu mizernému dusnu a suchu, co u nás panovalo, obzvlášť.

Tak, to by bylo ke druhému dílu všechno:)
Shodneme se v něčem? Líbí se vám takovýhle typ článku?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|