3 Důvody, proč jsem si založila blog

18. srpna 2015 v 12:49 | Viola |  Zápisky
✏Konečně si budu moct někde vylít hlavu!

Hlavní důvod, se kterým jsem do toho šla. Jakožto velmi uzavřený jedinec se jen těžko svěřuju své kamarádce a někdy se prostě potřebuju o tu spoustu myšlenek co se mi v hlavě drží jako klíšťata a doprovází mě na každém kroku s někým podělit.
A řekněte mi, co je lepšího, než se naprosto anonymně podělit s lidmi, kteří si to přečtou, když je to bude opravdu zajímat?

✏ Můj blog, svět takový jaký ho chci já

Když jsem si dřív pročítala blogy různých autorů, fascinovalo mě, jak je každý jiný. Jak má každý svůj jedinečný pohled na svět, jak se každý věnuje něčemu trochu jinému. Jak si každý z nich vytvoří svůj blog přesně tak, aby o něm něco vypovídal.
Jsou to zkrátka jejich světy, kde je všechno jak chtějí oni a kde mají naprostou svobodu a volnou ruku.
Když jsem se rozmýšlela, jestli si blog založit nebo ne, byla pro mě rozhodující právě tahle myšlenka - taky jsem chtěla ten malý kousek internetu, který si můžu ozdobit podle sebe (alespoň do té míry, co mi moje designové schopnosti dovolí) a který bude jenom můj. Kde budu moct psát co jen mě napadne, a svěřovat se případnými čtenářům s částí sebe.

✏ Budu dělat něco, co by mě mohlo snad i bavit.

Tohle je jeden z mých prvních článků, a zatím mě to pořád ještě baví. Není toho moc, co bych dělala opravdu s nadšením - namátkou vyberu psaní, čtení a možná i ten běh ale co se internetu týče, vždycky jsem internet zapínala s tím, že se kouknu na tu otravnou ksichtknížku nebo o něco méně otravný instagram. I když nejčastěji jsem pročítala cizí blogy, psát si najednou vlastní je zase o něčem jiném. Jak jsem říkala, tohle jsou moje úplné blogařské začátky, takže ještě nemám moc co mluvit o tom, jak v psaní můžu najít novou část sama sebe a tak, ale myslím, že s klidem můžu říct, že ať už blogujete o čemkoli (s výjimkou těch blogů s radami o tom, jak co nejvíc shodit, na ty mám zase jiný názor), rozhodně to není ztráta času.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sim Sim | E-mail | Web | 18. srpna 2015 v 13:01 | Reagovat

Páni, krásně napsaný článek.
Přeji ti hodně štěstí s blogem a moc se těším na tvé budoucí články a taky ti přeju, ať tě blogvání baví i nadále.
Určitě tu nejsem naposledy. :)

2 blackCoffee blackCoffee | 19. srpna 2015 v 16:45 | Reagovat

Wow, wow a ještě jednou wow:O Děkuji ti za úžasný komentář, jsem moc ráda, že se ti tady líbí:))[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Blog open: 15.8.2015|